Консалтинг

Консалтинг (англ. consulting — консультування) – один з визначальнихі і фундаментальних напрямків РВК VDVision. Якщо поглянути на проблематику рекламної діяльності глибше, ми спостерігаємо  цілий ряд неузгодженостей правового, технічного, нормативно-лексичного характеру, в яких наші клієнти не завжди в змозі розібратись достеменно. Кожен регіон України – це нові правила гри на ринку реклами, відмінні, а інколи суперечні як чинному законодавству, так здоровому глузду

Ми, будучи членами УАВІ – Українська Асоціація виробників візуальної індустрії http:http://www.uavi.com.ua, знаходимось в епіцентрі цих процесів, що дає змогу не лише отримувати знання і досвід, але і ділитись своїм з колегами по всій Україні.  В Асоціації зібрались найбільші компанії України, які представляють не просто самих себе гарних, а є учасниками економічних взаємин бізнесу України – прямих платників податків, адже виготовляють рекламоносії (таблички. вивіски, щитиі тд.) своїх клієнтів. Покликання УАВІ – створити зрозумілі правила гри на ринку реклами. Ми маємо внести європейський, світовий досвід  у відносини рекламодавець-рекламіст- держава, і тим самим  упорядкувати законодавство до євростандартів. Це ще один крок до Євросоюзу.

Т.ч, Асоціація творить цивілізований ринок візуальної індустрії. Перспективою  розвитку УАВІ – створити цілу повноцінну галузь візуальної індустрії http://www.uavi.com.ua(мабуть так вона буде називатись- автор)

Ми вчимося і вчимо. І це процес. Хочемо щоб цей взаємний процес навчання був ціленаправлений, і флагманом або альма-метер була компетентна структура, наприклад УАВІ. Ми самі повинні творити цей ринок. І це мислиться як наука зі своїми термінами і поняттями, методиками, навчальними закладами, доцентами і професорами.

Перепетії сьогодення і штовхають нас бути обізнаними не лише в дизайні, виробництві, монтажі, але і консультувати наших клієнтів в тонкощах візуальної індустрії. Це і є, для нас, рекламний консалтинг