Для закладів освіти

Зі здобуттям Незалежності України, освітня галузь – дошкільна, середня школа, ВУЗи – отримала в спадок цілий ряд методичних розробок, наглядно-дидактичного матеріалу і звісно ж, “червону” символіку,  яка не відповідає ні часу, ні державному устрою України. І вихователь, вчитель, викладач свіляко намагались вийти з ситуації методом рукоділля намалювати карту. портрет, прапор тощо. Поліграфічні фірми якось-таки допомагали в міру свого формату і можливостей.

Компанія VDVision у співпраці з освітянами розробила цілий ряд навчально-методичних стендів практично по кожній дисципліні, в тому числі георафічні, історичні карти,  класні кутки, державну символіку. Вся ця продукція виготовлялася в малих тиражах для конкретних шкіл. Проте їх можна використовувати в усіх навчальних закладах України. І такий досвід в нас вже є.

В основі наших стендів використовується МДФ, ДСП, ПВХ, покривається повноколірним друком на самоклеючій плівці з підворотами на задню сторону. При потребі і бажанні можна стенд помістити в алюмінієву або пластмасову рамку, а для додаткового захисту від механічних пошкоджень – заламінувати. І такий стенд має 10-15 років термін експлуатації.

Наше широкоформатне обладнання MutohValueJet дозволяє друкувати з роздільною здатність 1440х1440 dpi, тобто фотографічної якості. Формат – 1.6х50 м безперервного друку. Чорнило – екосольвентне, виготовлене з натуральних складників, а отже не шкідливе для оточення.