Неонова реклама

Яскравим прикладом візуальних рішень – це неонова підсвітка. Це, мабуть, чи ненайяскравіший і вінтажний спосіб висвітлення рекламних конструкцій. Тисячі і тисячі по всьому світу митці ( рекламщики -автор) створюють свої шедеври з цією технологїєю. Такі букви дуже виразні, яскраві, демонструють класику рекламної справи. Ми також створюємо шедеври, і без зайвого пафосу, пропонуємо їх нашим клієнтам.

Треба сказати, що все частіше неонова підсвітка використовується в інтер”єрі. Це, як правило, логотипи або окремі слова, вислови, статусні, мотиваційні синтенціїї. Звісно, таке виконання потребує додаткових передумов для монтажу: ще на стадії ремонту/реконструкціїї  місця розміщення потрібно ретельно  спроектувати : проклсти високовольтні кабеля, БЖ того, щоб вони “ховалися” в стіні, нішах, тобто були приховані від очей глядача. На поверхні є лише світлові елементи. І тому, потрібно проявити неабиякий хист, щоб все виглядало гарно.

Не слід забувати про безпеку, адже неон – це скляна трубка, напруга, тому треба подбати про недоступність для бажаючих “гострих відчуттів”. Всі ці моменти виконують спеціалівсти РВК VDVision.